Skip links

Opcje dostępności

Dzień Bezpiecznego Internetu – Wyniki Konkursu

Z przyjemnością informujemy, że w Szkole Jonatan odbyły się dwa konkursy dla klas 4-8 z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Konkursy zorganizowano w celu propagowania wśród uczniów zasad bezpiecznego korzystania z internetu oraz zachęcenia ich do kreatywnego wykorzystania zdobytej wiedzy.

Pierwszy konkurs polegał na przygotowaniu najciekawszej prezentacji multimedialnej na temat „Zasad bezpiecznego korzystania z Internetu”. Drugi konkurs dotyczył wykonania najciekawszego plakatu na ten sam temat, by umożliwić uczestnictwo również uczniom, którzy nie potrafili przygotować prezentacji.

Uczniowie mieli możliwość pracować w grupach lub indywidualnie. Jury konkursu wyłoniło zwycięzców na podstawie kreatywności i merytorycznej wartości prac.

Wyniki konkursów przedstawiają się następująco:

Konkurs na prezentację:

  • 1 miejsce – Alan Zwinka (kl. 5a)
  • 2 miejsce ex aequo – Kornel Binda (kl. 4a) i Konrad Binda (kl. 8a)

Konkurs na plakat:

  • 1 miejsce ex aequo – Adam Zabiegała (kl. 6an) i Oliwier Czopek (kl. 6an)
  • 2 miejsce – Mateusz Sierek (kl. 6an)
  • 3 miejsce – Aleksandra Faruga i Julia Kasela (kl. 8bn)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursów za zaangażowanie i wysiłek włożony w przygotowanie prac. Dziękujemy także nauczycielom i rodzicom za wsparcie w organizacji konkursów oraz propagowaniu idei bezpiecznego korzystania z internetu.

LINKI DO PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH

Alan Zwinka 

Kornelia i Konrad Binda