Skip links

Majowe atrakcje w szkole przy ul. Błękitnej

Maj był niezwykle pełen atrakcji i aktywności, które rozkwitły wraz z nadejściem słonecznej wiosny. Podsumowujemy ten wyjątkowy miesiąc, w którym nasi uczniowie mogli czerpać radość z różnorodnych wydarzeń. Oto kilka z nich:

W maju odwiedziliśmy naszą „Zagrodę Uśmiechu”, gdzie dzieci miały okazję spotkać nasze ulubione zwierzęta. Piękna pogoda sprawiła, że humory były jeszcze lepsze. Zwierzątka zostały nakarmione, wyczesane i obdarowane miłością.

Odbyła się kolejna edycja konkursu „Mistrz Szybkiego Liczenia” z arytmetyki mentalnej. Walka była zacięta, a uczestnicy imponowali swoimi umiejętnościami liczenia na abakusie. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji.

Nasi uczniowie wybrali się również do Katowic na spektakl „Bajka Pana Kleksa”. Już sama podróż pociągiem była świetną zabawą. Po przybyciu na miejsce, rozpoczęli fantastyczną i kolorową przygodę w Akademii Pana Kleksa. Szukaliśmy guzików, leczyliśmy chore sprzęty, odwiedziliśmy Psi Raj, Podwodny Świat Królowej Aby, wykonywaliśmy eksperymenty, a na koniec mieliśmy niesamowitą okazję spotkać samego Ambrożego Kleksa. To była niesamowita przygoda!

Odbył się również konkurs „Mam Talent”, podczas którego mogliśmy podziwiać talenty naszych uczniów. Na scenie Jonatana rozbłysnęła kreatywność w różnych dziedzinach – od występów wokalnych i artystycznych po taneczne wirtuozerie. Każdy występ był niezwykły. Gratulujemy pomysłów i talentów, jakimi nasi uczniowie zachwycali publiczność i jury. Zapraszamy na ogłoszenie wyników podczas naszego „Pikniku Rodzinnego” 21 czerwca.

Nie mogliśmy zapomnieć o wyprawie „Z niepełnosprawnością na sam szczyt”. Kolejny raz udowodniliście, że wspólne działanie jest największą siłą w życiu. Oprócz licznych atrakcji, każdy uczestnik otrzymał koszulkę, a podczas konkursu wiedzy o górach na platformie Kahoot mieli szansę zdobyć nagrody ufundowane przez Decathlon. To było nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale także inspirujące przypomnienie o sile determinacji i współpracy.

Dziękujemy naszym uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspaniałe chwile, jakie spędziliśmy razem w maju. To Wasze zaangażowanie i entuzjazm sprawiają, że nasza szkoła jest tak wyjątkowa. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tylu emocjonujących wydarzeń i dzielimy się z Wami radością i dumą.

Czekamy z niecierpliwością na to, co przyniesie kolejny miesiąc, pełen nowych wyzwań i odkryć. Razem tworzymy miejsce, w którym nasze dzieci rozwijają się, uczą, bawią i przekraczają swoje własne granice.