Skip links

Opcje dostępności

Nabór do przedszkoli Jonatana na rok 2023/2024

Szanowni Rodzice,

Chcielibyśmy poinformować Was o naborze do przedszkoli Jonatan na rok 2023/2024. Nasze niepubliczne przedszkola to przestrzeń, gdzie budzimy w dzieciach naturalne talenty, wspieramy rozwój, pomagamy w pokonywaniu trudności w atmosferze bezpieczeństwa i tolerancji.

Stawiamy na nowoczesne, inspirujące i rozwijające metody nauczania, których celem jest konsekwentna nauka budowania szczęśliwego życia na każdym etapie rozwoju i edukacji najmłodszych. Wspieramy rodziców w wychowaniu ich pociech na twórczych, samodzielnych, uzdolnionych i mądrych ludzi.

Nasza oferta zajęć dodatkowych jest bardzo różnorodna. W naszych przedszkolach znajdą Państwo m.in. Przedszkolny Klub Sportowy, Bum Bum Rurki (dla dzieci poniżej 3 lat), zajęcia rytmiki, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, Metodę Dobrego Startu (dla dzieci poniżej 3 lat), rękodzieło, dogoterapię, lekcje pływania, kodowanie na dywanie, Kuchcikowo, Jonadenski, leśne przedszkola, leśne przedszkole, zajęcia teaatralne i wiele innych twórczych i rozwijających zajęć.

Dbamy o rozwój każdego dziecka, dlatego oferujemy również terapie dodatkowe, takie jak logopedyczna, psychologiczna, integracja sensoryczna, pedagogiczna, muzykoterapia, gimnastyka korekcyjna, karate, Metoda Tomatisa, Trening Umiejętności Społecznych, terapia ręki z usprawnianiem grafomotorycznym, zajęcia metodą ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne.

Dodatkowo, chcielibyśmy podkreślić, że posiadamy w naszych placówkach własną kuchnię  „Jesz i Zając”, która oferuje świeże, zdrowe i smaczne posiłki, przygotowane z naturalnych i lokalnych produktów. Dbamy o to, aby każde dziecko otrzymało pełnowartościowe i zbilansowane posiłki, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb i wymagań.

Nasze przedszkola zatrudniają kreatywnych nauczycieli z doświadczeniem, którzy na co dzień organizują inspirujące zajęcia dla naszych podopiecznych. Dzięki ich zaangażowaniu, dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów w różnych dziedzinach, takich jak sport, kultura i sztuka, języki obce czy nauki ścisłe. Współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, aby zapewnić naszym dzieciom jak najwięcej wartościowych doświadczeń i inspirować ich do odkrywania nowych obszarów swojego życia.

Jesteśmy przekonani, że w naszych placówkach dzieci odkryją swój potencjał i będą mogły rozwijać swoje talenty w bezpiecznym i pełnym tolerancji środowisku. Cieszymy się na myśl o tym, że będziemy mogli towarzyszyć Państwu w wychowywaniu kreatywnych, samodzielnych i mądrych ludzi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do naszej społeczności!

Jak się zapisać?

👉Wejdź w zakładkę kontakt i napisz do nas lub zadzwoń.  Zapraszamy was serdecznie do odwiedzenia nas w naszych placówkach.