Skip links

Radosny Grudzień Szkole Niedyrektywnej

W Szkole Niedyrektywnej przywitaliśmy grudzień z otwartymi ramionami, gotowi na miesiąc pełen wrażeń, nauki i świątecznego ducha. Każdy dzień był przygodą, każda chwila – okazją do wspólnego świętowania i odkrywania nowych rzeczy. W naszej szkole tworzymy nie tylko edukacyjne doświadczenia, ale także wspomnienia, które na zawsze pozostaną w sercach naszych uczniów. Grudzień, z jego magiczną aurą i świątecznymi tradycjami, dostarczył nam mnóstwo okazji do świętowania tych małych i dużych momentów, które razem składają się na naszą szkolną społeczność.

Zimowe Szaleństwa w Ogrodzie
W naszym przestronnym ogrodzie, zima stała się źródłem radości i zabawy. Uczniowie cieszyli się z możliwości zabawy na śniegu, co przyniosło im mnóstwo radości i pozwoliło na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach.

Magiczna Wizyta Świętego Mikołaja
Kiedy Święty Mikołaj postanowił nas odwiedzić, cała szkoła wypełniła się śmiechem i podekscytowaniem.

Wyprawa na Górę Żar
W ramach projektu „Z Niepełnosprawnością na Sam Szczyt”, nasi uczniowie mieli okazję wspiąć się na Górę Żar. Ta wyprawa była nie tylko fizycznym wyzwaniem, ale też okazją do spotkania wspaniałych ludzi i przeżycia magicznych chwil pełnych wzajemnego wsparcia i radości.

Przedstawienie „Alicja w Krainie Snu”
Niezwykłe przedstawienie „Alicja w Krainie Snu” przygotowane przez klasy 5F i 5G było pełne fantazji i kreatywności. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem talentu i zaangażowania naszych młodych artystów.

Świąteczne Przygotowania
W duchu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, nasza społeczność szkolna zebrała się razem, by piec i dekorować pierniczki. To była wspaniała okazja do wspólnego tworzenia i dzielenia się radością.

Kulminacyjnym momentem naszego grudnia była wspólna Wigilia. W naszej szkolnej społeczności panowała atmosfera ciepła i bliskości, gdy uczniowie i nauczyciele zebrali się, by dzielić się opłatkiem, śpiewać kolędy i delektować się świątecznymi potrawami. To było wyjątkowe wydarzenie, które umocniło nasze wzajemne więzi i pozwoliło każdemu poczuć się częścią wielkiej, kochającej rodziny. Wspólna wigilijka była nie tylko okazją do świętowania, ale także do refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze – rodziną, przyjaźnią i wspólnotą.

Podsumowując, grudzień w Szkole Niedyrektywnej był pełen ciepła, magii i niezapomnianych momentów. Jest to czas, który na długo pozostanie w naszej pamięci jako okres pełen radości, uczenia się i wzajemnego wsparcia.