Skip links

Z Niepełnosprawnością na Sam Szczyt: Nasza 10. Niezapomniana Wyprawa

16 września odbyła się kolejna,  10. wyprawa „Z Niepełnosprawnością na Sam Szczyt”.

Po pierwsze, chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam za udział w naszej wyprawie. Wasza obecność sprawiła, że ten dzień stał się kolejnym, cudownym wydarzeniem, które zostanie w naszej pamięci na długo! Widok Waszych uśmiechów i rozmowy pełne pasji i inspiracji są tym, dlaczego warto działać!  To właśnie wy, nasi przyjaciele, stanowicie o sile i pięknie naszej wspólnoty.

Wyprawa nie byłaby możliwa bez wsparcia naszych dzielnych rodziców i dzieci, których wytrwałość i determinacja zrobiły na wszystkich wrażenie. Każdy krok w górach był dowodem na to, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą, ale wyzwaniem, które można pokonać. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przeżywać te chwile razem z Wami.

Nie zabrakło konkursów z nagrodami! Zwycięzcom gratulujemy serdecznie! Wasza wiedza i pasja do górskiego świata naprawdę nas zachwyciły.
Serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie i piękne nagrody. Podziękowania składamy dla Decathlon Bielsko-Biała, panu Prezydentowi Jarosławowi Klimaszewskiemu za objęcie patronatu nas wydarzeniem, cateringowi ,,Jesz i Zając” za smakołyki – palce lizać!

Ten wspaniały i radosny czas spędzony razem zainspirował nas do dalszych wyzwań. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej wyprawy, kolejnych szlaków do zdobycia i wspólnych przygód. To właśnie takie wydarzenia uczą nas, że życie jest pełne możliwości, które warto wykorzystać.

Dziękujemy Wam jeszcze raz za to, że byliście z nami podczas naszej 10. wyprawy „Z Niepełnosprawnością na Sam Szczyt”. Już teraz nie możemy się doczekać spotkania na kolejnych szczytach, bo przecież razem osiągniemy jeszcze więcej!

Do zobaczenia na kolejnej wyprawie!