Skip links

Niepubliczne Przedszkole JONATAN – Wyspiańskiego

II Konferencja Naukowo-Metodyczna ,,Szkoła Wobec Wyzwań Współczesności”

II Konferencja Naukowo-Metodyczna ,,Szkoła Wobec Wyzwań Współczesności”

Miniony piątek, 12 kwietnia 2024 roku, był wyjątkowym dniem dla polskiej edukacji. W Bielsku-Białej odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Metodyczna „Szkoła wobec wyzwań współczesności”, która zgromadziła kilkudziesięciu wybitnych prelegentów i kilkuset uczestników zarówno stacjonarnie, jak i online.

Dni Zdrowia w Bielsku-Białej

Dni Zdrowia w Bielsku-Białej

Wszystkiego o zdrowym, dobrym życiu będzie można dowiedzieć się 17 i 18 lutego w Bielsku-Białej i regionie. Tak dużego wydarzenia poświęconego profilaktyce zdrowotnej i promocji zdrowego stylu życia w naszym mieście chyba jeszcze nie było. W trzeci weekend lutego w hali widowiskowo-sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego przy ul. Karbowej 26 odbędą się organizowane wspólnie przez miasto i powiat bielski Dni Zdrowia.

Jonatan x BBTS: Partnerstwo dla Zdrowia i Pasji!

Jonatan x BBTS: Partnerstwo dla Zdrowia i Pasji!

Mamy dla Was dzisiaj niesamowitą wiadomość, która z pewnością wywoła u Was uśmiech na twarzy i rozgrzeje serca każdego z Was! Czy jesteście gotowi na połączenie pasji sportowej z edukacyjnymi wartościami? Wczoraj stało się oficjalne – dołączyliśmy do rodziny BBTS Bielsko-Biała, stając się integralną częścią tego ekscytującego projektu.

Lipiec w naszym przedszkolu – Ul. Wyspiańskiego

Lipiec w naszym przedszkolu – Ul. Wyspiańskiego

Lipiec rozpoczął się od Dnia Rodzinnego naszego przedszkola! Było to niezwykłe wydarzenie, podczas którego dzieci razem z rodzicami uczestniczyły w wielu konkurencjach i wspólnej zabawie. Odnajdywaliśmy flagi i ukryte przy nich zadania, a przede wszystkim cieszyliśmy się czasem spędzonym razem. Dziękujemy Wam wszystkim za wspaniałe popołudnie i tak dużą frekwencję – to dzięki Wam nasze przedszkole jest wyjątkowym miejscem pełnym radości i wspólnych emocji!

Czerwiec w naszym przedszkolu – Ul. Wyspiańskiego

Czerwiec w naszym przedszkolu – Ul. Wyspiańskiego

Czerwiec minął nam w radosnej atmosferze, rozpoczynając od hucznie obchodzonego pikniku z okazji Dnia Dziecka, który oferował wiele atrakcji. Maluszki w tym miesiącu odwiedziły Leśny Park Niespodzianek, gdzie mogły podziwiać loty sów i innych ptaków oraz samodzielnie karmić zwierzęta, które spacerowały powoli. Starsze grupy wybrały się do Zatorlandu, gdzie miały okazję poznać historię i nazwy różnych dinozaurów.

Jonatan rośnie zdrowo

Jonatan rośnie zdrowo

Miło nam poinformować, że od 1 czerwca 2021 roku PLACÓWKA OŚWIATOWA „JONATAN” realizuje projekt „Jonatan rośnie zdrowo” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Społeczny) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014–2020.