Skip links

Opcje dostępności

Czerwiec w naszym przedszkolu – Ul. Wyspiańskiego

Czerwiec minął nam w radosnej atmosferze, rozpoczynając od hucznie obchodzonego pikniku z okazji Dnia Dziecka, który oferował wiele atrakcji. Maluszki w tym miesiącu odwiedziły Leśny Park Niespodzianek, gdzie mogły podziwiać loty sów i innych ptaków oraz samodzielnie karmić zwierzęta, które spacerowały powoli. Starsze grupy wybrały się do Zatorlandu, gdzie miały okazję poznać historię i nazwy różnych dinozaurów. Odwiedziły również Park Mitologii, gdzie mogły popłynąć promem. Zabawy były niezliczone, zwłaszcza na karuzelach.

Gościliśmy także w Komendzie Miejskiej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej. Przedszkolaki miały możliwość wcielenia się w prawdziwych strażaków, ubierając strój i wykonując zadania w specjalnie przygotowanej sali.

Pożegnaliśmy również zerówkowiczów, życząc im samych sukcesów w dalszej edukacji. Ten rok przedszkolny podsumowaliśmy podczas Dnia Rodzinnego w Małej Straconce. Na dzieci i ich rodziców czekało wiele zadań, ukrytych na szlaku naszej wędrówki. Na miejscu odbywały się także zawody sportowe, a dodatkowo była dostępna fotobudka oraz możliwość wykonania tatuaży i warkoczyków. Wspaniały catering „Jesz i Zajac” zaoferował pyszne poczęstunki. Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji i niezapomnianych przygód.

Nasz plan na wakacje obejmuje:

  • Wycieczki po Bielsku-Białej,
  • Podróże do Afryki,
  • Poznanie zwierząt oceanu,
  • Oraz wiele innych wycieczek. Pierwszą z nich będzie wizyta w zabytkowej stacji kolejki wąskotorowej w Rudach.