Skip links

Grudniowe przygody w naszym przedszkolu – ul. Kasprowicza

Oto podsumowanie naszego wspaniałego grudnia, pełnego magii, zabaw i niespodzianek w naszym przedszkolu Jonatan w Czechowicach-Dziedzicach. Tak świętowaliśmy ten wyjątkowy czas:

Wizyta Świętego Mikołaja
Nasz przedszkolny świat rozświetlił się, gdy odwiedził nas Święty Mikołaj! Jego przybycie przyniosło mnóstwo uśmiechu i radości, a każde dziecko miało szansę porozmawiać z Mikołajem i otrzymać upominek.

Kalendarz Adwentowy Pełen Zabaw
Każdego dnia odkrywaliśmy nową niespodziankę z naszego kalendarza adwentowego. Były to różne aktywności, od kolorowania świątecznych kolorowanek po zabawy ruchowe i twórcze. To był wspaniały sposób na odliczanie dni do Świąt!

Magiczna Wycieczka do Fabryki Elfów
Nasze przedszkolaki wybrały się na niesamowitą wycieczkę do Fabryki Elfów! W tym czarującym miejscu mogły doświadczyć prawdziwie świątecznej atmosfery – wyrabiania pierników, poznawania świątecznych zapachów i tworzenia własnych bombek. Dodatkowo, odwiedziliśmy dom pewnej wyjątkowej postaci!

Zimowa Sensoplastyka u Poszukiwaczy Przygód
W ramach naszej grupy Poszukiwaczy Przygód, przedszkolaki bawiły się masą sensoryczną, która udawała śnieg. To była wspaniała okazja do rozwijania zmysłów i wyobraźni, a zarazem świetna zabawa!

Piernikowe Pyszności
Nasze małe rączki wzięły udział w tworzeniu piernikowych pyszności. Pieczenie i dekorowanie ciasteczek to było coś więcej niż tylko zabawa – to była nauka cierpliwości, precyzji i współpracy.

Wspólna Wigilijka
Grudzień zakończyliśmy wspólną wigilijką, gdzie każdy mógł poczuć ducha Świąt i spędzić czas w ciepłej, rodzinnej atmosferze. Dzieci, nauczyciele i rodzice zasiedli razem, by podzielić się opłatkiem, śpiewać kolędy i cieszyć się wspólnym posiłkiem.

Grudzień w Przedszkolu Jonatan był pełen niespodzianek, radości i świątecznej magii. Dziękujemy naszym przedszkolakom i ich rodzinom za wspólne tworzenie tych niezapomnianych chwil.