Skip links

Jonatan x BBTS: Partnerstwo dla Zdrowia i Pasji!

Mamy dla Was dzisiaj niesamowitą wiadomość, która z pewnością wywoła u Was uśmiech na twarzy i rozgrzeje serca każdego z Was! Czy jesteście gotowi na połączenie pasji sportowej z edukacyjnymi wartościami? Wczoraj stało się oficjalne – dołączyliśmy do rodziny BBTS Bielsko-Biała, stając się integralną częścią tego ekscytującego projektu.

Przygotujcie się, bo to dopiero początek niesamowitej przygody! Barwy Jonatana, symbolizującego Niepubliczne Placówki Oświatowe, z dumą będą zdobić koszulki utalentowanych zawodników podczas zaciętych meczów ligowych tegorocznej TAURON1.Liga.

Nasza wspólna inicjatywa to więcej niż tylko sport. To wyraz naszego zaangażowania w promowanie zdrowego stylu życia wśród młodego pokolenia. Dla nas to nie tylko o wynikach na boisku, ale również o budowaniu mocnych podstaw, które pomogą młodym ludziom osiągać sukcesy zarówno sportowe, jak i życiowe.

Już za niecały miesiąc, 1 września, będziemy mieli okazję zobaczyć to piękne partnerstwo w akcji podczas Góral CUP BESKIDY. Czekamy na emocje, na dreszczyk emocji podczas sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie, i na te magiczne momenty, kiedy za pomocą sportu możemy wpływać na przyszłość młodych ludzi.

Chcieliśmy także podzielić się z Wami głosami dwóch wspaniałych kobiet, które stoją za tą inicjatywą. Pani Agnieszka Michalak, prezes Niepublicznych Placówek Oświatowych Jonatan, oraz Ida Szostakowska, prezes klubu BBTS, opowiedziały nam o tym, jak ważne jest dla nich to partnerstwo, jakie cele przyświecają tej współpracy i jakie wartości pragną przekazywać młodym ludziom.

Nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Jonatana na koszulkach zawodników i doświadczymy magicznej atmosfery wspólnych wydarzeń. To naprawdę wyjątkowy moment, w którym sport, edukacja i inspiracja spotykają się w jednym celu.

Bądźcie z nami na bieżąco, bo to dopiero początek tej fantastycznej przygody!