Skip links

Kwiecień w przedszkolu przy ul. Błękitnej

Kwiecień przyniósł nam mnóstwo radości, odkryć i wspólnych chwil. Chcielibyśmy Was zaprosić do krótkiej podróży przez nasze przygody z ostatniego miesiąca. To był czas pełen uśmiechów, niespodzianek i ciekawych doświadczeń

Wierzymy, że każdy dzień to nowa możliwość do poznawania, eksperymentowania i rozwijania się. Nasza filozofia opiera się na budowaniu holistycznego rozwoju dzieci poprzez stawianie ciekawości świata, wspieranie ich wyobraźni i kreatywności oraz uczenie odbioru świata z perspektywy zdrowego stylu życia.

Kontakt z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi podczas dogoterapi nie tylko przyniósł dzieciom radość, ale również uczył je okazywania emocji, doskonalenia umiejętności komunikacji i współpracy. Obecność psów w naszym przedszkolu dostarcza nie tylko radości, ale również uczy dzieci empatii i zrozumienia dla innych istot.

Na leśnym spacerze mieliśmy okazję ćwiczyć jogę, dzieci miały okazję doświadczyć nie tylko korzyści płynących z aktywności fizycznej, ale również zbliżyć się do natury i nauczyć się szacunku dla otaczającego środowiska.

Obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, podkreślając znaczenie akceptacji, zrozumienia i wsparcia dla osób z autyzmem. To był dzień, w którym dzieci uczyły się, że różnorodność jest naszą siłą, a wspólnota może przesuwać góry.

Wspólne wypiekanie pysznych ciasteczek i urodzinowe przyjęcia były czasem radości, kreatywności i budowania więzi. To w tych chwilach dzieci uczą się, jak ważne jest dzielenie się z innymi, współpraca i okazywanie miłości.