Skip links

Opcje dostępności

Lutowy festiwal odkryć w Przedszkolu przy Ul. Kasprowicza

Luty w Przedszkolu Jonatan przy ulicy Kasprowicza był niczym miesiąc na kosmicznej stacji pełnej eksperymentów, zabawy i nauki! Nasze przedszkolaki wcieliły się w małych odkrywców, badając otaczający ich świat wszystkimi zmysłami.

Kosmiczne przyjęcie piżamowe przeniosło dzieci wprost na inną planetę. Zabawy sensoryczne, tańce i opowieści o kosmosie rozbudziły wyobraźnię i skłoniły do zadawania pytań o wszechświat.

Eksperymenty to codzienność w naszym przedszkolu. W lutym badaliśmy ciepło i zimno, tworzyliśmy obrazy za pomocą farb i powietrza, a także bawiliśmy się z kolorami. Dzieci uczyły się przez doświadczenie, rozwijając swoją kreatywność i umiejętność logicznego myślenia.

Przedszkoliada z okazji Dnia Babci i Dziadka to była prawdziwa gratka dla całej rodziny. Mali artyści zaprezentowali swoje talenty, a dziadkowie z dumą obserwowali swoje wnuki.

Tydzień baśniowy pozwolił przedszkolakom poznać najpiękniejsze historie i mądrości zawarte w bajkach. Dzieci uczyły się rozpoznawać dobro i zło, a także rozwijały swoje umiejętności językowe i społeczne.

Pierwsze promienie słońca na placu zabaw to był przedsmak wiosny. Dzieci chętnie korzystały z pięknej pogody, biegając, bawiąc się i chłonąc energię słoneczną.

W Przedszkolu Jonatan stawiamy na nowoczesną edukację, która opiera się na ciekawości świata, eksperymentach i odkrywaniu siebie, a pełne pasji nauczycielki dbają o zrównoważony, zdrowy i harmonijny rozwój każdego dziecka.