Skip links

Opcje dostępności

Mali odkrywcy w Akcji – Luty w przedszkolu przy ul. Wyspiańskiego

W lutym mali odkrywcy z Przedszkola Jonatan przy ulicy Wyspiańskiego w Bielsku mieli mnóstwo okazji do eksperymentowania i zabawy.

Zajęcia sensoplastyczne, takie jak tworzenie cieczy Newtona, slime’a i zabawa z piaskiem kinetycznym, pobudziły ich kreatywność, stymulowały rozwój i poprawiły zdolności manualne. To prawdziwa uczta dla zmysłów!

Zimowe warsztaty – czas na tworzenie!

Koniczynki i Tygryski wzięły udział w zimowych warsztatach, gdzie mogły rozwijać swoje umiejętności plastyczne i manualne. Praca z różnymi materiałami i tworzenie pięknych ozdób to nie tylko świetna zabawa, ale też doskonała okazja do nauki i ćwiczenia precyzyjnego ruchu rączek.

Piżama party 

W przedszkolu odbyło się również piżama party, podczas którego dzieci mogły wspólnie bawić się, tańczyć i oglądać bajki. To był wieczór pełen śmiechu i radości, a wspólne przeżycia na pewno na długo pozostaną w pamięci przedszkolaków.

Kodowanie, robotyka i programowanie – bawimy się i uczymy!

W lutym nie zabrakło również zajęć z kodowania, robotyki i programowania. Dzieci uczyły się podstaw programowania, sterowania robotami i tworzenia prostych gier. To doskonały sposób na rozwijanie logicznego myślenia, kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów.

Tęcza – poznajemy tajemnice kolorów!

Przedszkolaki poznały zjawisko tęczy i dowiedziały się, jak powstaje. Przeliczyły podstawowe kolory, które ją tworzą i stworzyły własne tęczowe dzieła sztuki. To była fascynująca podróż do świata kolorów!

Ceramika – kształtujemy wyobraźnię!

Na zajęciach z ceramiki dzieci mogły rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność, tworząc piękne naczynia i figurki z gliny. Praca z tym naturalnym materiałem to nie tylko świetna zabawa, ale też doskonała okazja do ćwiczenia motoryki małej i wyrażania siebie.

Luty w Przedszkolu Jonatan był pełen ciekawych wydarzeń i zabaw, które sprzyjały wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Kładziemy nacisk na edukację przez doświadczenie, stawiając na ciekawość świata, eksperymenty i odkrywanie siebie. Nasze innowacyjne metody i pasjonaci nauczyciele sprawiają, że nauka jest prawdziwą przyjemnością!