Skip links

Opcje dostępności

Radosny Grudzień w przedszkolu niedyrektywnym

Grudzień w Przedszkolu Niedyrektywnym Jonatan był niczym zaczarowany ogród pełen świątecznych niespodzianek!  Od wizyty Świętego Mikołaja, po świąteczne przygotowania i kreatywne warsztaty – każdy dzień był wyjątkowy.

Święty Mikołaj zawitał do nas wyjątkowo wcześnie, niosąc ze sobą worek pełen prezentów. Dzieci, oczywiście grzeczne przez cały rok, z entuzjazmem przyjęły niespodziewanego gościa. Atmosfera była niezwykle świąteczna, a radość maluchów – bezgraniczna.

Teatr „Skrzat” w przedszkolu  – to było coś wyjątkowego! Krakowski teatr „Skrzat” zabrał naszych przedszkolaków w niezapomnianą podróż do świata fantazji ze spektaklem „Zimowe przygody Krysi kaprysi”. Emocje sięgały zenitu, a dzieci były zafascynowane każdą sceną.

Świąteczne przygotowania – a kiedy zaczęliśmy świąteczne przygotowania, przedszkole zamieniło się w pracownię małych elfów! Dzieci z zapałem tworzyły kolorowe ozdoby, śpiewały świąteczne piosenki i dekorowały przestrzeń, wypełniając ją magią zbliżających się świąt.

Świąteczne warsztaty z rodzicami – Grudzień zakończyliśmy fantastycznymi warsztatami świątecznymi, w których rodzice wraz z dziećmi tworzyli cuda! Dekorowanie pierników, tworzenie świątecznych wieńców, zdobienie kartek – wszystko to sprawiło, że nasze przedszkole rozbrzmiewało śmiechem i wspólną radością. A życzenia zawieszone na choince? Dodały prawdziwej magii!

Dziękujemy wszystkim za ten niezwykły miesiąc. Te chwile pokazują, jak ważna jest wspólnota, tradycja i radość dzielenia się świątecznym duchem.