Skip links

Sierpień w przedszkolu na Błękitnej

Sierpień w naszym przedszkolu był pełen słoneczny i pełen kreatywnej, letniej atmosfery i zabawy.  Dziś opowiemy wam, co działo się u nas w ciągu ostatnich kilku tygodni. Było naprawdę ekscytująco!

Warsztaty Tkactwa:

Nasz sierpień rozpoczął się od niezwykłych warsztatów tkactwa. Dzieci miały okazję spróbować swoich sił w tworzeniu kolorowych tkanin. Z dumą prezentowały swoje prace rodzinie i przyjaciołom. Okazało się, że mamy w przedszkolu prawdziwych artystów tkactwa!

Wizyta w Lokalnym Aeroklubie:

Kolejną niezapomnianą przygodą było nasze wyjście do lokalnego aeroklubu. Dzieci mogły z bliska zobaczyć różne rodzaje samolotów i poznać tajniki lotnictwa. Nawet mogły wejść do szybowca i poczuć się jak prawdziwi piloci!

Przygoda na Plaży:

Nasze przedszkolaki miały również okazję spędzić dzień na „plaży” w naszym przedszkolnym ogrodzie. Wspaniała pogoda, piasek między palcami, moczenie się w basenie sprawiły, że to było naprawdę wesoło. Dzieci budowały zamki piaskowe, eksperymentowały z wodą, ale był czas na odpoczynek w naszych ogrodowych tipi.

Pokaz Węży w Przedszkolu:

Na koniec sierpnia mieliśmy również niesamowity pokaz węży w przedszkolu. Było to prawdziwe wyzwanie dla naszych odważnych dzieci. Mogły zobaczyć węże z bliska, dowiedzieć się o nich więcej od ekspertów i nawet dotknąć niektóre z nich. To była fascynująca lekcja o zwierzętach i o tym, jak oswoić swój lęk przed niektórymi zwierzętami.

Sierpień w naszym przedszkolu był pełen niezapomnianych przeżyć. Dzieci miały okazję eksplorować, uczyć się i rozwijać swoje pasje. Jesteśmy pewni, że wrzesień przyniesie nam równie ekscytujące przygody i chwile radości!