Skip links

Grudzień w naszym żłobku – ul. Kasprowicza

Święty Mikołaj, zabawy i magia świąt!

W grudniu każdy dzień był pełen świątecznych atrakcji i radości! Oto, jak wspólnie z naszymi maluchami świętowaliśmy ten wyjątkowy czas:

Wizyta Świętego Mikołaja i Jego Ekipy
Grudzień rozpoczął się spektakularnie! Do naszego żłobka zawitał sam Święty Mikołaj wraz z ekipą. Dzieci miały okazję spotkać się z Mikołajem, Aniołkiem i pomocnikami, a ich radość uchwyciliśmy w niezapomnianej sesji zdjęciowej. Te chwile pozostaną z nami na długo!

Mikołajkowe Zabawy w 'Wyspie Skarbów’
Odwiedziliśmy salę zabaw 'Wyspę Skarbów’ pełną mikołajkowych atrakcji.

Misiowe Puzzle i Listy do Mikołaja
Nasze maluchy wykazały się cierpliwością i zręcznością, układając misiowe puzzle. A pisanie listów do Świętego Mikołaja? To była prawdziwa przygoda! Małe paluszki z wielką starannością kreśliły życzenia.

Witamy Zimę!
Witaliśmy zimę zabawami sensorycznymi i tworzeniem prac plastycznych. Nasze maluchy miały okazję poznawać zimowe symbole poprzez dotyk, wzrok i dźwięk, tworząc własne, małe dzieła sztuki.

Choinka, Bałwanki i Eksperymenty
Wspólne ubieranie choinki to był prawdziwy team-building! A bałwankowy eksperyment? To była nauka przez zabawę, gdzie każdy mógł stworzyć własnego bałwanka.

Świąteczne Wypieki
Nasze żłobkowicze wcieliły się w małych cukierników, tworząc świąteczne ciasteczka. Smak, zapach i radość z tworzenia były nie do opisania!

Wigilia Biedronek, Żabek i Motylków
Grupy Biedronek, Żabek i Motylków zasiadły do wspólnej Wigilii. Było ciepło, świątecznie i rodzinnie – prawdziwie świąteczny nastrój.

Grudzień w naszym żłobku był pełen ciepła, magii i niezapomnianych chwil. Dziękujemy naszym maluszkom i ich rodzinom za wspólne przeżywanie tych magicznych momentów. Czekamy na kolejne emocjonujące przygody w Nowym Roku!