Skip links

Opcje dostępności

Kreatywny Luty w Szkole Niedyrektywnej

W Szkole Niedyrektywnej luty był wypełniony atmosferą nauki, zabawy i eksperymentów. Nasi odkrywcy wyruszyli w fascynującą podróż ku nowym pasjom i umiejętnościom.

Kawiarnia – miejsce nauki i społecznych interakcji

Klasy 2B i 5H świętowały Walentynki w naszej wyjątkowej kawiarni „Jesz i Zając”. Uczniowie samodzielnie wybierali i zamawiali pyszne przekąski, ćwicząc przy okazji swoje umiejętności społeczne i komunikacyjne.

Sensoplastyka –  zabawa z głębokim sensem

Uczniowie klas 5F i 5G odkryli magię sensoplastyki. Brudząc się i tworząc z różnych materiałów, rozwijali nie tylko zmysły i kreatywność, ale również uczyli się decyzyjności i współpracy.

Nawigacja w terenie – wyzwanie i przygoda

Wyjście w teren z nawigacją to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do ćwiczenia orientacji przestrzennej, pracy w zespole i rozwiązywania problemów. Nasi uczniowie z entuzjazmem podjęli wyzwanie i dotarli do wszystkich wyznaczonych celów.

Dzień Naukowca – eksperymenty i odkrycia

W Dniu Naukowca uczniowie wcielili się w rolę badaczy i przeprowadzili szereg fascynujących eksperymentów. Stworzyli chemiczne jojo, samonadmuchujące się baloniki i wiele innych ciekawych rzeczy. To była prawdziwa uczta dla młodych umysłów!

Mikroświat – fascynująca podróż w głąb materii

Zajęcia „Mikroświat” pozwoliły uczniom poznać budowę mikroskopu i jego zastosowanie. Podczas obserwacji preparatów mikroskopowych odkryli fascynujący świat mikroorganizmów, poszerzając swoją wiedzę o otaczającym ich świecie.

Rzeżucha na Wielkanoc – zielona radość w klasie 3B

Klasa 3B rozpoczęła przygotowania do Wielkanocy, siejąc rzeżuchę.

Sensoplastyka – odrobina szaleństwa dla rozwoju

Zabawy z masami plastycznymi to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na stymulowanie zmysłów, rozwijanie kreatywności i odreagowanie stresu. Nasi uczniowie uwielbiają brudzić się i tworzyć podczas zajęć sensoplastyki!

Szkoła Niedyrektywna to miejsce, gdzie każde dziecko jest ważne.

Stosujemy innowacyjne metody nauczania, które stawiają na ciekawość świata, eksperymenty i odkrywanie siebie. Pomagamy dzieciom i młodzieży z wyzwaniami budować radość i samodzielność.