Skip links

Opcje dostępności

Marzec w żłobku przy ul. Kasprowicza

Marzec w Żłobku Jonatan był zdecydowanie kolorowy i kreatywny. Wraz z nadejściem wiosny energia wypełniła nasze sale  a mali odkrywcy ruszyli w fascynującą podróż pełną eksperymentów, tworzenia i celebrowania wyjątkowych chwil.

Dzień Kobiet stał się okazją do świętowania. Nasi mali dżentelmeni z dumą wręczyli młodym damom piękne tulipany, a uśmiechy na ich twarzach były warte więcej niż tysiąc słów.
W magiczny świat motyli przenieśliśmy się podczas tworzenia ogromnego motylka z odcisków stópek i rączek – to był prawdziwy wybuch kolorów i radości!

Wspólnie przygotowywaliśmy się do Wielkanocy, poznając tradycje i tworząc świąteczne dekoracje. Zwieńczeniem tego wyjątkowego okresu był uroczysty posiłek, podczas którego dzieliliśmy się pysznymi potrawami i życzeniami.

W ramach zajęć „Kuchcikowo” mali kucharze mieli okazję stworzyć pyszne gofry. Eksperymenty z różnymi dodatkami i dekoracjami zamieniły kuchnię w prawdziwe laboratorium smaku!

Sadziliśmy rzeżuchę, obserwwując jej wzrost i ciesząc się świeżą zielenią. Kwiatuszki z okazji pierwszego dnia wiosny stały się kolorową ozdobą sali, a sianie wielkanocnego owsa pozwoliło nam poznać tajniki natury.

To tylko niektóre z naszych wiosennych przygód i nie możemy doczekać się, co przyniesie kwiecień.