Skip links

Opcje dostępności

Marcowe atrakcje w naszym przedszkolu

Marcowe atrakcje w Jonatanie

Ten miesiąc dla naszych przedszkolaków był pełen wrażeń. Wszystko zaczęło się od Dnia dentysty, podczas którego dzieci mogły dowiedzieć się na temat codziennej pielęgnacji zębów i jak o nie zadbać, aby były zdrowe cały czas.

Dzień kobiet był okazją, aby zintegrować ukochane mamy naszych dzieci. Panie mogły spędzić czas w miłym gronie, odpocząć od codzienności, a przy okazji stworzyć piękne serca oraz zapachowe peelingi do ciała. Na zakończenie spotkania obejrzeliśmy kabaret o kobiecej tematyce, a śmiechom nie było końca.

Dzięki gościnności pobliskiej piekarni, z okazji Dnia Piekarza  mogliśmy zobaczyć od środka, jak powstaje nasze ulubione pieczywo. Na zakończenie tej przygody mogliśmy zjeść smaczne ciacho.

W ramach edukacji międzykulturowej w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Patryka – jest to irlandzkie święto, a my mogliśmy przez chwilkę poczuć się jakbyśmy przenieśli się do Irlandii. Cały dzień spędziliśmy ubrani na zielono w radosnej atmosferze.

W marcu wybraliśmy się także na niesamowitą wystawę owadów, gdzie zachwycaliśmy się pięknymi i unikalnymi stworzeniami, dowiadując się, dlaczego są one tak bardzo potrzebne w naszym życiu.

Pierwszy dzień wiosny musiał być u nas na bogato, wiec nawet deszczowa pogoda nas nie przeraziła. Nasze przedszkolaki urządziły sobie warsztaty ogrodnicze w przedszkolu, tworzyliśmy dzieła z kwiatków, sadziliśmy nowe roślinki, a także namalowaliśmy wiosenną łąkę przy użyciu warzyw.

A jakie są nasze plany na Kwiecień? Zapowiada się równie interesująco!

  • Na kwiecień również planujemy ciekawe atrakcje, a to tylko propozycje niektórych z nich:
    dzień tęczy
  • Warsztaty wielkanocne i świąteczne śniadanie
  • Dzień czekolady
  • Międzynarodowy dzień tańcaPo więcej szczegółów zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz zajrzenia na naszego Facebooka oraz Instagrama, aby nie przegapić postępów naszych zdolnych przedszkolaków!