Skip links

Opcje dostępności

Niepubliczne Przedszkole JONATAN – Błękitna

Jonatan x BBTS: Partnerstwo dla Zdrowia i Pasji!

Jonatan x BBTS: Partnerstwo dla Zdrowia i Pasji!

Mamy dla Was dzisiaj niesamowitą wiadomość, która z pewnością wywoła u Was uśmiech na twarzy i rozgrzeje serca każdego z Was! Czy jesteście gotowi na połączenie pasji sportowej z edukacyjnymi wartościami? Wczoraj stało się oficjalne – dołączyliśmy do rodziny BBTS Bielsko-Biała, stając się integralną częścią tego ekscytującego projektu.

Lipiec w przedszkolu na Błękitnej

Lipiec w przedszkolu na Błękitnej

Lipiec w naszym przedszkolu był pełen wspaniałych przygód i niezapomnianych chwil, które spędziliśmy razem z naszymi wspaniałymi maluchami! Korzystając z pięknej pogody, większość czasu spędziliśmy na świeżym powietrzu, bawiąc się i poznając fascynujący świat wokół nas. Chcielibyśmy podzielić się z Wami kilkoma niezwykłymi momentami, które uświetniły lipcowe dni naszego przedszkola!

Majowe atrakcje w Jonatanie – Przedszkole ul. Błękitna

Majowe atrakcje w Jonatanie – Przedszkole ul. Błękitna

W maju mieliśmy wiele fascynujących wydarzeń w naszym przedszkolu Jonatan! Zaczęliśmy od obchodów Dnia Bibliotekarza, gdzie odwiedziliśmy Bibliotekę Miejską w Mikuszowicach. Przedszkolaki miały okazję posłuchać ciekawostek na temat pracy bibliotekarza oraz wysłuchać bajek o przygodach Tappi w bibliotece i Miodu pana Niedźwiadka.