Skip links

Opcje dostępności

Anna

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, logopeda

Anna

Wykształcenie

  1. Studia:
  • Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Mysłowicach, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne (studia licencjackie i magisterskie),
  • Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej kierunek: logopedia z komunikacją alternatywną (studia podyplomowe),
  • Instytut Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Nauk Pedagogicznych w Bielsku-Białej, kierunek: pedagogika specjalna w zakresie edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika).
  1. Szkolenia:
  • Jak pracować z rodzicami niepełnosprawnego dziecka.

O sobie

Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość i satysfakcję. Obserwowanie tego, jak pokonują nowe trudności oraz jak się zmieniają i rozwijają utwierdza mnie w przekonaniu, że to, co robię, jest ważne. Każdy uśmiech na ich twarzy jest dla mnie ogromną nagrodą. Jako nauczyciel staram się, aby dzieci czuły potrzebę doświadczania i poznawania. Chciałabym, żeby dzięki mnie uczniowie lepiej rozumieli otaczający ich świat, by sami odkrywali odpowiedzi na pytania, które ich nurtują, by byli samodzielni i mieli wiarę we własne możliwości.

Prywatnie – mama 9-letniej Mai i 5-letniego Stasia. Jestem typem domatorki, więc w wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, grać w gry planszowe oraz spędzać czas z najbliższymi w domowym zaciszu.