Skip links

Opcje dostępności

Niepubliczne Przedszkole Językowe JONATAN – Listopadowa

Czerwiec w przedszkolu przy ul. Listopadowej

Czerwiec w przedszkolu przy ul. Listopadowej

Czerwiec w naszym przedszkolu to prawdziwy kalejdoskop aktywności! Każdy dzień przynosił nowe doświadczenia, łącząc edukację, rozwój i troskę o zdrowie naszych maluchów. Rozpoczęliśmy miesiąc od dogoterapii, która nie tylko sprawiła dzieciom mnóstwo radości, ale też pomogła w rozwoju empatii i umiejętności społecznych. Nasze Misie stworzyły "Eko łąkę", ucząc się przy
II Konferencja Naukowo-Metodyczna ,,Szkoła Wobec Wyzwań Współczesności”

II Konferencja Naukowo-Metodyczna ,,Szkoła Wobec Wyzwań Współczesności”

Miniony piątek, 12 kwietnia 2024 roku, był wyjątkowym dniem dla polskiej edukacji. W Bielsku-Białej odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Metodyczna „Szkoła wobec wyzwań współczesności”, która zgromadziła kilkudziesięciu wybitnych prelegentów i kilkuset uczestników zarówno stacjonarnie, jak i online.

Dni Zdrowia w Bielsku-Białej

Dni Zdrowia w Bielsku-Białej

Wszystkiego o zdrowym, dobrym życiu będzie można dowiedzieć się 17 i 18 lutego w Bielsku-Białej i regionie. Tak dużego wydarzenia poświęconego profilaktyce zdrowotnej i promocji zdrowego stylu życia w naszym mieście chyba jeszcze nie było. W trzeci weekend lutego w hali widowiskowo-sportowej im. Zbigniewa Pietrzykowskiego przy ul. Karbowej 26 odbędą się organizowane wspólnie przez miasto i powiat bielski Dni Zdrowia.

Jonatan x BBTS: Partnerstwo dla Zdrowia i Pasji!

Jonatan x BBTS: Partnerstwo dla Zdrowia i Pasji!

Mamy dla Was dzisiaj niesamowitą wiadomość, która z pewnością wywoła u Was uśmiech na twarzy i rozgrzeje serca każdego z Was! Czy jesteście gotowi na połączenie pasji sportowej z edukacyjnymi wartościami? Wczoraj stało się oficjalne – dołączyliśmy do rodziny BBTS Bielsko-Biała, stając się integralną częścią tego ekscytującego projektu.

Marcowe atrakcje w Jonatanie – Przedszkole ul. Listopadowa

Marcowe atrakcje w Jonatanie – Przedszkole ul. Listopadowa

W przedszkolu każdy dzień staramy się spędzić bardzo atrakcyjnie. Tym razem miesiąc rozpoczęliśmy dniem kota podczas którego trenowaliśmy naukę czytania metodą Glottodydaktyki. Rozmawialiśmy również o rodzinie. Wymienialiśmy imiona naszych najbliższych oraz opowiadaliśmy o tym, jak wspólnie z nimi spędzamy czas. Przypomnieliśmy sobie również o zasadach bezpieczeństwa na drodze.

Jonatan rośnie zdrowo

Jonatan rośnie zdrowo

Miło nam poinformować, że od 1 czerwca 2021 roku PLACÓWKA OŚWIATOWA „JONATAN” realizuje projekt „Jonatan rośnie zdrowo” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Społeczny) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014–2020.